Farmasi Nutriplus Vitamin

nutriplus vitamin ve mineral karisimi

Bir kişinin sağlıklı bir hayat geçirmesi, hastalanmaması veya hastalandığında ise vücudu savunması için belli vitaminlere ihtiyaç duyar. Bu vitaminlerin bazıları vücudun kendisi tarafından üretildiği gibi bazıları ise dışarıdan vücuda çeşitli yöntemler ile girer. Bu yöntemlerden biri de vitamin-mineral karışımlarıdır.

Nutriplus Multivitamin Nedir?

Farmasi firmasının ürettiği vitamin ve mireral karşımı likit kapsüldür.

Farmasi Multivitamin İçeriği

Nutriplus Multivitamin İçeriği

Ayçicek Yağı (rafine edilmiş), Kalsiyum Karbonat, Balık Jelatini, Magnezyum Oksit, L-Askorbik Asit, Kanola, Palm ve Hindistan Cevizi Yağı, Ferroz Fumarat, Mono ve Digliserid Yağ Asitleri(E471), Soya Lesitini(E322), D-Alfa Tokoferol(Konsantre), Su, Nikotinamid, Çinko Oksit, Kalsiyum D-Pantotenat, Manganez Sülfat, Siyanokobalamin, Piridoksin Hidroklorür, Tiamin Mononitrat, Retinil Palmitat, Riboflavin, Demir Oksit, Bakır Oksit, Folik Asit, Kolekalsiferol, Krom (III) Klorit,Potasyum İyodat,Sodyun Selenit, D-Biotin.

Farmasi Multivitamin Kullanımı

Vitamin ve Mineral Karışımı’nın, takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir. Yemekten sonra vitamin alınması uygundur. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Nutriplus Multivitamin Fiyat

Farmasi Multivitamin Fiyatı

Nutriplus Multivitamin Fiyat bilgisi sürekli değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyat için tıklayınız.

Farmasi Nutriplus Multivitamin Ne İşe Yarar?

Farmasi Multivitamin Ne İşe Yarar?

Farmasi Nutriplus Multivitamin bir kişinin sağlıklı bir şekilde hayatını sürmesi için gerekli bir çok vitamin ve minareli bir arada bulunduran bir gıda takviyesidir.

Farmasi Multivitamin Faydaları

Farmasi Nutriplus Multivitamin Faydaları

Nutriplus Multivitamin Faydaları

Nutriplus Multivitamin Likit Kapsül Faydaları

Kısaca anlatmak gerekirse içeriğinde bulunan etken maddele listesinde ki vitamin ve minarellerin vücuda vererek vücudun bu vitamin ve minareller ile bağışıklık sisteminizi güçlendirmesine, hastalıklara karşı koruyucu düzeyinizi artırmasına sebep olabilir.

Farmasi Nutriplus Multivitamin Kilo Aldırır mı?

Firmanın bu konuda beyan ettiği her hangi bir görüş yoktur. Fakat genel olarak multivitaminlerin metabolizmayı düzenleyici etkisi olduğu bu yüzden de vücudun kullandığı enerji artığı biliniyor. Bu döngü sonunda ise vücudun gıda ihtiyacı oluyor. Kilo alımı ise direkt yollarla değil, dolaylı yollarla meydana gelmiş oluyor.

Nutriplus Multivitamin Yan Etkileri

Firmanın bu konuda bir beyanı bulunmamaktadır. Doktor yada diyetisyen gözetiminde ve kullanım kurallarına uygun bir şekilde kullanmanızda fayda vardır.

Önemli Not: Bu ürün bir ilaç değildir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Ayrıca Farmasi Nutriplus Glukozamin hakkında bilgi isterseniz tıklayınız

Görüş ve önerilerini yorumlara kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın